Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość

Poszukujemy osób na stanowisko kierownik grupy Doradców Finansowych

(Toruń, Bydgoszcz, Brodnica, Toruń, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Główne zadania:
&#8226; Kompleksowa sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
&#8226; Zapewnienie klientom profesjonalnej i kompleksowej obsługi
&#8226; Aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z nowymi klientami
&#8226; Szkolenie i egzaminowanie nowych współpracowników

Wymagania:
&#8226; Preferowane wyższe wykształcenie
&#8226; Doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług finansowych
&#8226; Doświadczenie w obsłudze klienta
&#8226; Wysokie umiejętności interpersonalne
&#8226; Motywacja do realizacji wyznaczonych planów sprzedażowych

Oferujemy:
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie
&#8226; program szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb
&#8226; Udział w konferencjach, sympozjach finansowych
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie - system premiowo-prowizyjny
&#8226; Pracę w zgranym i zorientowanym na sukces zespole
Osoby zainteresowane w wzięciu udziału w etapie rekrutacyjnym, proszę o przesłanie CV na maila: bstanowicka@adsfinance.pl
Z wybranymi osobami będziemy się kontaktować.