Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy kierownika zespołu

Nysa, Nysa,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy Agentów oraz Menadżerów z terenu całego kraju.

PRZEDSTAWICIEL/MENADŻER

Opis stanowiska:
 reprezentowanie firmy DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. ,
 tworzenie własnej bazy partnerskiej, zarządzanie zespołem
sprzedażowym oraz szkolenia,
 dbanie o profesjonalną obsługę pozyskanych Klientów,
 wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.

Mile widziane:
&#183; doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych,
 możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.), dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,
 jeśli Ty, Twoi bliscy lub znajomi prowadzą działalność w poniższych branżach - mogą rozszerzyć swoją działalność i zarobić dodatkowe pieniądze:
. Rehabilitacja-fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści,
. Motoryzacyjna - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa,
. Finansowa - konsultanci oraz doradcy finansowi
. Pracownicy Badań Rynku i Opinii Publicznej
. Handel, Usługi,
. Studenci,
. BHP,
. MLM oraz inne branże dające duży kontakt z ludźmi.

Oferujemy:
&#183; pracę w dynamicznym otoczeniu,
&#183; indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju,
&#183; wysokie wynagrodzenia,
&#183; finansowanie samochodów,
&#183; wycieczki oraz atrakcyjne konkursy.

Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces!

Aplikacje zawierające klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres kariera@drb.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Lipiec, 2013  20:18

Identyfikator: 470277

Wyświetleń: 2756