Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Finanse - Ksi璕owo嗆
<< Poprzednie og這szenie

Poszukujemy asystenta managera

(Krak闚, Wieliczka, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Szukam Pracy

Vienna Finanse Sp. z o.o.
nowoczesna firma doradztwa finansowego dzia豉j帷a dla mi璠zynarodowej grupy
ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group w Polsce. W zwi您ku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydat闚 do wsp馧pracy na stanowisko:

astystent managera

Opis stanowiska:
Bycie Doradc Finansowym w Vienna Finanse to codzienne wspinanie si po szczeblach kariery. Aby pom鏂 Ci w realizacji cel闚, przygotowali鄉y specjalny system pracy, szkole i awans闚. Profesjonalny Doradca Finansowy to osoba znaj帷a bie膨c sytuacj rynkow i najnowsze standardy obs逝gi klienta. Vienna Finanse konkuruje na nowoczesnym europejskim rynku, dlatego dok豉da wszelkich stara, aby wsp馧pracownicy stanowili grono profesjonalnych i wykwalifikowanych Doradc闚 Finansowych.
Od kandydat闚 oczekujemy:
&#8226; Wykszta販enia min. 鈔edniego
&#8226; ζtwo軼i nawi您ywania kontakt闚
&#8226; Umiej皻no軼i planowania i organizacji pracy
&#8226; Motywacji do osi庵ania za這穎nych cel闚
&#8226; Aktywno軼i i kreatywno軼i

Oferujemy:
&#8226; Elastyczn form zatrudnienia: umowa-zlecenie
&#8226; Prac w du瞠j renomowanej firmie o europejskim zasi璕u
&#8226; Pakiet szkole pocz徠kowych i uzupe軟iaj帷ych
&#8226; Praktyczn nauk zawodu przy wsparciu mened瞠ra
&#8226; Atrakcyjny system wynagrodze
&#8226; Jasno okre郵one zasady rozwoju i awans闚
&#8226; Nienormowany czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie aplikacji zawieraj帷ych CV

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.
Prosimy o do陰czenie do aplikacji klauzuli: &#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.u.133 poz.883&#8221;

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl