Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Planer Finansowy

(Poznań, Poznań, )

Witam serdecznie. Jesteś młody i ambitny takich właśnie osób szukam. Oferuję pracę w Kancelarii Doradztwa Finansowego w Poznaniu. Jeśli lubisz wyzwania i pracę w zgranym zespole w dobrej atmosferze jest to praca dla Ciebie. Cv proszę przesyłać na adres: rekrutacja.trust@gmail.com

Zadania i zakres pracy:

- prezentacja usług i produktów finansowych,

- pomoc w tworzeniu indywidualnych planów finansowych Klientów,

- budowanie relacji z Klientami poprzez zapewnianie wysokiej jakości usług.

- aktywna sprzedaż produktów finansowych.

Od kandydatów oczekujemy:

- umiejętności nawiązywania kontaktów,

- zdolności interpersonalnych,

- dobrej organizacji pracy,

- motywacji do podnoszenia swoich kwalifikacji,

- wykształcenia min. średniego.

- osoby młode do 29 roku życia.

- etyki i dbałości o swój wizerunek.

- wysokiej kultury osobistej

- nastawienia na sukces i rozwój osobisty

Oferujemy:

- szkolenia wewnętrzne

- szkolenia z najlepszymi trenerami

- ścieżkę kariery z przejrzystymi zasadami

- dla najlepszych oczywiście wyróżnienia

- elastyczny czas pracy

- autorskie szkolenia sprzedażowe

- atrakcyjne wynagrodzenie

Stawiamy na młodych i ambitnych ludzi nastawionych na przede wszystkim na sukces. Którzy będą tworzyć tą firmę i otwierać kolejne jej oddziały. Lubisz wyzwania podejmij je i osiągnij sukces.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Maj, 2010  16:24