Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie Zatrudnimy SamodzielnĄ KsiĘgowĄ

(Luboń, Luboń, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Biuro rachunkowe SigmaPARTNER Sp z o. o.
poszukuje osób na stanowisko:
SAMODZIELNA KSIĘGOWA
(etat lub część etatu)

Miejsce pracy: Luboń obok Hotelu MAX (ul. Przy Autostradzie 9 / dojazd bus: 610, 616, 611)
Zakres obowiązków:
&#8226; odpowiedzialność za pełną obsługę księgową Spółek z o. o.
&#8226; odpowiedzialność za poprawność prowadzonej dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi Spółek.
&#8226; Odpowiedzialność za rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS
&#8226; odpowiedzialność za przygotowywanie niezbędnych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie lub wyższe.
&#8226; Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej (prowadzenie ksiąg handlowych) &#8211; warunek konieczny
&#8226; wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
&#8226; doświadczenie zawodowe w zakładaniu Sp. z o. o
&#8226; rejestracja i aktualizacja danych firm KRS, GUS, US
&#8226; załatwianie różnych spraw urzędowych i formalnych
&#8226; znajomość pracy w systemie Optima, RAKSSQL ;
&#8226; kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów księgowych
&#8226; praktyczna znajomość prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
&#8226; dobra znajomość MS Office
Oferujemy:
&#8226; stałe zatrudnienie, do wyboru: umowę o pracę lub kontrakt cywilnoprawny
&#8226; elastyczne godziny pracy, możliwość pracy na cały lub na część etatu
&#8226; sympatyczną atmosferę
&#8226; stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
&#8226; szansę rozwoju zawodowego i osobistego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres: biuro@sigmapartner.pl
w temacie proszę napisać: praca w księgowości.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

http://http://www.sigmapartner.pl »

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl