Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pełnomocnik ds. zarządzania systemami jakości

Włoszczowa,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, producenta stolarki otworowej PVC i aluminium, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr ref.: ISO/WLO/JF/JOBS/JOBS.PL

Miejsce pracy: Włoszczowa

Zakres obowiązków:

 Nadzór nad procedurami i dokumentami związanymi z Systemem Zarządzania
 Opracowanie i wdrożenie programów kontroli jakości, systematyczne prowadzenie audytów wewnętrznych
 Koordynacja działań zapewniających ciągłe doskonalenie systemu, w tym m.in. działań korygujących, zapobiegawczych
 Ograniczanie ilości braków i znajdowanie przyczyn ich powstawania
 Prowadzenie dokumentacji jakościowej
 Organizowanie i uczestnictwo w certyfikacji systemu

Wymagania:

 Doświadczenie w obszarze zarządzania jakości min. 2 lata (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
 Wykształcenie wyższe ( kierunki zarządzanie jakością lub zarządzanie produkcją)
 Dobra znajomość systemów zarządzania jakością
 Bardzo dobra znajomość wymagań norm ISO 9001 oraz ISO 140001
 Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych oraz kontroli jakości surowców i produktów
 Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
 Znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Pracę w stabilnej firmie,
 Szkolenia oraz rozwój zawodowy,
 Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail: rekrutacje@hr.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie w CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Lipiec, 2014  09:44

Identyfikator: 514158

Wyświetleń: 2941