Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Finanse - Ksi璕owo嗆
<< Poprzednie og這szenie

PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWY

(Warszawa, Warszawa, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

安iatowa grupa finansowa o holenderskich korzeniach poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWY

G堯wne zadania kandydat闚:
- nawi您ywanie kontakt闚 i utrzymywanie sta造ch relacji z klientami;
- kompetentna analiza i fachowe doradztwo w zakresie finans闚 osobistych;
- tworzenie rozwi您a finansowo-ubezpieczeniowych dla klient闚 indywidualnych i grupowych.

Oczekiwania wobec kandydat闚:
- wysoka kultura osobista i rozwini皻e zdolno軼i interpersonalne;
- umiej皻no嗆 w zakresie planowania i efektywnej realizacji w豉snej pracy;
- konsekwencja w d捫eniu do realizacji za這穎nych cel闚;
- dyspozycyjno嗆, samodzielno嗆 i systematyczno嗆;
- ukierunkowanie na rozw鎩 osobisty i osi庵anie sukces闚.

Gwarantujemy:
- prac w globalnej i renomowanej grupie finansowej o du篡m poszanowaniu spo貫cznym;
- wsp馧prac z ekspertami w dziedzinie finans闚;
- profesjonalne szkolenia wdra瘸j帷e do pracy oraz w kolejnych etapach rozwoju;
- wiele dr鏬 kariery zawodowej adekwatnych do osi庵ni耩 i profilu osobowego;
- atrakcyjny system prowizyjno-premiowy i nielimitowane mo磧iwo軼i wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane wsp馧prac proszone s o przes豉nie aplikacji zawieraj帷ej CV i list motywacyjny na adres specjalista.ubezpieczeniowy@gmailcom
Prosimy o za陰czenie klauzuli:
&#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.).&#8221;

Informujemy, 瞠 skontaktujemy si wy陰cznie z wybranymi kandydatami.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl