Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

PRACA - Śląsk i okolice

(Śląsk, Małopolska, Częstochowa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa Marketingowo Doradcza (GMD)

Bieszczadzka 3 /311,
38-400 Krosno
Oddział CZĘSTOCHOWA, KATOWICE, KRAKÓW
KRS: 0000344620

W związku z prężnym rozwojem działalności na terenie Śląska, poszukujemy kandydatów na stanowiska konsultantów, agentów i doradców klienta.

Szukasz stałych lub dodatkowych dochodów?

Twoje zadania:
- pozyskiwanie i obsługa klientów
- obsługa i doradztwo w zakresie: odzyskiwanie zaległych składek z ZUS, pomoc poszkodowanym w wypadkach (szkody rzeczowe i osobowe), opieka prawna dla rodzin

Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie, niekaralność, wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność i silna motywacja

Oferujemy:
- Stałe wynagrodzenie w wysokości 1500 zł !!!
- Wysokie wynagrodzenie w systemie prowizyjnym (od 2000 do 5000 zł miesięcznie + nadprowizje!)
- NAJWYŻSZE PROWIZJE W REGIONIE*
- bogaty system szkoleń
- karierę w prężnie rozwijającej się firmie
- elastyczne godziny pracy

UWAGA: nawiążemy współpracę z agentami ubezpieczeniowymi, przedstawicielami sprzedaży bezpośredniej, przedstawicielami telekomunikacji, AGD itp, pośrednikami finansowymi, liderami i sieciami sprzedaży.

NIE CZEKAJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ! WYŚLIJ CV !

Tel.: 511 339 998
CV: praca.gmd@gmail.com

*opinia subiektywna

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Lipiec, 2010  20:06