Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta pracy - Przedstawiciel ubezpieczeniowy

(Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Jeżeli :

 jesteś osobą komunikatywną i dynamiczną
 chciałbyś pracować w renomowanej międzynarodowej agencji ubezpieczeniowej,
 chcesz mieć wpływ na własne zarobki,

manBase S.A. - Obecnie dla naszego Klienta &#8211; jednej z agencji ALLIANZ Polska S.A., poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel/Doradca Ubezpieczeniowy

Kod aplikacji: ALL/001/MS/P
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
ZADANIA:
 sprzedaż produktów finansowych, inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych,
 zawieranie umów ubezpieczeniowych,
 pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych,
 badanie potrzeb i oczekiwań Klientów,

WYMAGANIA:
 własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia &#8211; warunek konieczny!
 silne zorientowanie na wyniki,
 dobra organizacja czasu pracy,
 doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem,
 mile widzialne osoby z własnym portfelem klientów,

OFERTA:
 atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników,
 zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę,
 elastyczne godziny pracy,
 możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
 stałe wsparcie Kierownika Sprzedaży.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres recruitment@manbase.com do dnia 12 sierpnia 2012 r. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: ALL/001/MS/P