Polska Darmowe Ogłoszenia

Obsługa klienta ze znajomością języka szwedzkiego, norweskiego lub duńskiego (dział finansów).

Łódź, Łódź,

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w wyszukiwaniu i selekcji kandydatów na specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie stanowiska w obszarze finansów
i bankowości. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nowych technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wynagrodzenie: konkurencyjne

Opis stanowiska:

&#8226; wsparcie działu księgowości w codziennych obowiązkach,
&#8226; weryfikowanie dokumentacji finansowo-księgowej,
&#8226; prowadzenie rozmów w języku obcym,
&#8226; codzienny kontakt oraz budowanie relacji z klientem .

Wymagania:

&#8226; bardzo dobra znajomość jednego z języków (norweski, szwedzki lub duński) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,
&#8226; absolwent lub student (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, rachunkowość),
absolwenci i studenci filologii także mile widziani,
chętnie rozpatrzymy również studentów studiów niestacjonarnych
&#8226; nieobowiązkowe, ale mile widziane doświadczenie w zakresie finansów (staże, praktyki),
&#8226; znakomita organizacja i rzetelność w wykonywanych obowiązkach.

Oferta obejmuje:

&#8226; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
&#8226; pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multi Sport),
&#8226; perspektywy rozwoju z szansą na szybki awans,
&#8226; praca w światowej sławy firmie, w międzynarodowej strukturze,
&#8226; szeroki zakres szkoleń, w tym szkolenia językowe.

Oferta idealna dla ludzi szukających doświadczenia z możliwością pogłębiania znajomości języków obcych.
goldmanrecruitment.pl/cms/candidate/apply-offer/pro_ref/14455/off_id/1050

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  10:09

Identyfikator: 523101

Wyświetleń: 5114