Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

OFE szuka PRZEDSTAWICIELI

(Gorzów WLKP I OKOLICA, Gorzów Wielkopolski, )

PKO BP Bankowy Otwarty Fundusz Emerytalny - jesteśmy funduszem emerytalnym należącym do wiodącej na polskim rynku finansowym grupy kapitałowej PKO BP

Poszukujemy osób na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy:
Gorzów Wielkopolski, Sulęcin, Słubice, Międzyrzecz, Kostrzyń n/Odrą, Myślibórz, Pyrzyce, Choszczno, Strzelce Krajeńskie, Drezdenko, Krzyż Wlkp Dobiegniew, Międzychód, Skwierzyna ,Stargard Szczeciński, Dębno, Chojna, Gryfino,

Zadania do realizacji:
Obsługa Klientów indywidualnych.
Przeprowadzanie prezentacji.
Pozyskiwanie nowych klientów.
Realizacja założonych planów sprzedażowych.
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży indywidualnej.

Wymagania:
Dyplom ukończenia szkoły średniej.
Dobra prezencja.
Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
Zdecydowanie i odpowiedzialność.
Kreatywność.
Znajomość podstaw negocjacji.
Praktyka w sprzedaży produktów finansowych lub usług.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, umowy agencyjnej.
Wysokie satysfakcjonujące wynagrodzenie, podstawa + premia. W pierwszych miesiącach do 3600 zł brutto.
Szansę na realizację marzenia o wysokim i stabilnym poziomie życia.
Bezpieczeństwo dla Ciebie, którego gwarantem jest właściciel PKO BP BANKOWEGO OFE i lider na polskim rynku bankowym PKO BP S.A.
Interesującą i ciekawą pracę z ludźmi.
Samodzielność i niezależność w wykonywaniu zawodu.
Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy z dziedziny prawa i finansów.
Szeroki zakres uzupełniających szkoleń na wysokim poziomie.
Najlepszych szkolimy także za granicą.
Istnieje możliwość awansu na stanowisko kierownicze.

Aplikacje proszę kierować na adres e-mail:

d.ciesielski@bankowy.com.pl
0-791-850-914

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)