Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Mobliny doradca klienta

(Wrocław, Wroclaw, )

Agencja ERTA poszukuje dla jednego ze swoich Klientów kandydata na stanowisko:

MOBILNY DORADCA KLIENTA &#8211; TELEMARKETER

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

- Pozyskiwanie nowych klientów
- Telefoniczne umawianie spotkań z potencjalnymi klientami
- Doradztwo w zakresie produktów finansowych
- Sprzedaż produktów finansowych
- Prowadzenie kalendarza spotkań

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży telefonicznej
- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
- Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
- Znajomość obsługi środowiska MS Office
- Dyspozycyjność
- Niekaralność
- Prawo jazdy kat. B
- Podstawowa znajomość tematyki dotacji z UE
- Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych
- Umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Umiejętność tworzenia sprzedażowej bazy danych potencjalnych klientów
- Kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy:
- Umowa zlecenie (po okresie próbnym umowa o pracę)
- Elastyczny system pracy
- Bogaty system szkoleń umożliwiający podnoszenie swoich kwalifikacji
- Stałe wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem &#8222;mobilny doradca klienta/wr&#8221;.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).