Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Mobilny Doradca ds. Sprzedaży

(Śląsk, Katowice, )

Firma Rotsa Sales Direct Sp. z o. o. świadczy od 12 lat usługi dla Banku Citihandlowy w zakresie sprzedaży produktów Banku. Citihandlowy stanowi integralną część globalnej sieci Citi - wiodącej instytucji finansowej na świecie. Citihandlowy to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce łącząca doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Citihandlowy oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej.

Aktualnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Mobilny Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych
Rodzaj pracy: budowanie bazy klientów &#61664; sprzedaż / pozyskiwanie Klientów,
praca &#8222;w terenie&#8221;
Miejsce pracy: Śląsk

Najważniejsze obowiązki:
* aktywna sprzedaż produktów banku - karta kredytowa
* realizacja planów sprzedażowych
* raportowanie

Oczekiwania:
*wiek min. 24 lata
*doświadczenie min. 6 miesięcy na podobnym stanowisku /doradca mobilny/
* mile widziane wykształcenie wyższe
*prawo jazdy kat. B
* silna motywacja do realizacji założonych planów sprzedażowych
* odpowiedzialność, inicjatywa i skuteczność w działaniu
*kreatywność i pomysłowość
* umiejętność argumentowania i przekonywania
* dynamika w działaniu i nastawienie na realizację celów
* łatwość nawiązywania kontaktów
* ambicja, umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
* podstawowa umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
* umowę o pracę
* część stała wynagrodzenia + premia zależna od wykonania planu sprzedażowego
* system szkoleń wdrażających - 8 dni
*narzędzia &#8211; samochód + paliwo, telefon
* możliwość awansu na stanowiska wyższe ( Team Lider, Team Manager, Dział Szkoleń)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy, aby wysłały swoje aplikacje zawodowe: CV wraz z listem motywacyjnym do Działu Szkoleń i Rekrutacji:
rekrutacja@rotsa.pl koniecznie z dopiskiem &#8222; marzec - Doradca Mobilny Śląsk&#8221;