Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Mobilny Doradca Finansowy

(Pruszków, Żyrardów, Żyrardów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Nowo powstała placówka bankowa zatrudni osoby na stanowisku
MOBILNY DORADCA FINANSOWY
Miejsce pracy: Pruszków, Żyrardów

Opis stanowiska:
Osoba odpowiedzialna będzie za aktywne poszukiwanie klientów, sprzedaż produktów kredytowych firmy oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na podległym terenie.

Wymagania:
&#8226; umiejętności sprzedażowe,
&#8226; gotowość do pracy w terenie,
&#8226; silna motywacja,
&#8226; determinacja w realizacji celów biznesowych,
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy,
&#8226; umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji,
&#8226; wysoka kultura osobista,
&#8226; dyspozycyjność,
&#8226; wykształcenie minimum średnie,

Oferujemy:
&#8226; elastyczny czas pracy,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
&#8226; możliwość rozwoju w strukturach firmy,
&#8226; interesująca pracę w dynamicznym młodym zespole,
&#8226; brak umowy lojalnościowej,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podanie miasta w tytule maila