Polska Darmowe Ogłoszenia

Młodszy księgowy w dziale AR ze znajomością języka angielskiego

Łódź, Łódź,

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w wyszukiwaniu i selekcji kandydatów na specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie stanowiska w obszarze finansów i bankowości. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowo-księgowej poszukujemy Kandydata/ki do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- rozliczanie należności i uzgadnianie kont klientów,
- księgowanie płatności i rozrachunków,
- stały kontakt z klientem zagranicznym,
- przygotowywanie raportów dotyczących należności.

Oczekiwania:

- doświadczenie zawodowe w obszarze AP, AR lub GL,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego &#8211; warunek konieczny (znajomość drugiego języka obcego będzie mile widziana),
- wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia i pokrewne),
- znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- opiekę medyczną oraz pakiet świadczeń pozapłacowych,
- bogaty system szkoleń wewnętrznych,
- pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Czerwiec, 2014  12:45

Identyfikator: 510716

Wyświetleń: 2843