Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodsza Księgowa

(Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, )

Przedsiębiorstwo o profilu handlowym, posiadające ugruntowaną pozycję na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: MK/06

Zadania:
&#8226; Księgowanie dokumentów
&#8226; Wystawianie faktur
&#8226; Przygotowywanie przelewów bankowych
&#8226; Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
&#8226; Prowadzenie ewidencji kasowej
&#8226; Kontrola dokumentów księgowych pod względem rachunkowym
&#8226; Dekretowanie i ewidencja księgowa faktur dotyczących zakupu towarów
&#8226; Rozliczanie delegacji
&#8226; Przygotowanie raportów, analiz, zestawień
&#8226; Wykonywanie innych poleceń przełożonych zgodnie z zajmowanym stanowiskiem i posiadanymi kwalifikacjami

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie kierunkowe, minimum średnie najlepiej ekonomiczne, również studenci ostatnich lat
&#8226; Doświadczenie w dziale księgowości
&#8226; Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz przepisów podatkowych
&#8226; Znajomość programów finansowo &#8211; księgowych
&#8226; Znajomość pakietu MS Office
&#8226; Dobra organizacja pracy
&#8226; Sumienność, terminowość i dokładność w wykonywaniu obowiązków
&#8226; Doskonale rozwinięte myślenie analityczne i łatwość interpretacji danych

Oferujemy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
&#8226; Umowę o pracę
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na poniższe dane kontaktowe:
ep-project@ep-project.pl do dnia 15 lipca 2011 r.
Prosimy o podanie nazwy stanowiska i numeru referencyjnego w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Czerwiec, 2011  08:49