Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Nowy Sącz, Nowy Sącz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Najważniejsze zadania menedżera zespołu to:
&#8226; rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
&#8226; odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
&#8226; szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
&#8226; dbanie o jakość sprzedaży
&#8226; uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym - wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sprzedaży, wprowadzanie nowych standardów pracy
Naszym menedżerom oferujemy:
&#8226; motywacyjny system wynagradzania
&#8226; jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
&#8226; profesjonalny system szkoleń menedżerskich
&#8226; wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu
Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:
&#8226; doświadczenie w sprzedaży &#8211; mile widziane w branży ubezpieczeniowej
&#8226; doświadczenie w rekrutacji
&#8226; wyższe wykształcenie
&#8226; inicjatywa w działaniu

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Marzec, 2015  13:59

Identyfikator: 541027

Wyświetleń: 4968