Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Finanse - Ksi璕owo嗆
<< Poprzednie og這szenie

Menager闚 i Przedstawicieli

(Jelenia G鏎a, Jelenia G鏎a, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Szukam Pracy

Lider us逝g finansowo-ubezpieczeniowych w zwi您ku z dynamicznym rozwojem firmy, przeszkoli i zatrudni w nowo powstaj帷ym biurze w Jeleniej G鏎ze na stanowiska:
 Menager regionalny
 przedstawiciel regionalny
Opis stanowiska:
Aktywne pozyskiwanie nowych oraz obs逝ga obecnych klient闚, negocjacje z klientami warunk闚 wsp馧pracy, dbanie o wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewn徠rz. Od menagera oczekujemy dodatkowo umiej皻no軼i koordynowania i zarzadzania prac podleg造ch przedstawicieli.
Wymagania:
 Wykszta販enie min. 字ednie (Menager - preferowane wy窺ze)
 Niekaralno嗆
 Dyspozycyjno嗆 i elastyczno嗆 w dzia豉niu
 Przedsi瑿iorczo嗆
 Umiej皻no嗆 analizowania i diagnozowania potrzeb klienta.
Oferujemy:
 Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego
 Liczne szkolenia i warsztaty
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Stabilno嗆 zatrudnienia
CV oraz list motywacyjny prosz wysy豉 na adres: biuro@viprogress.pl
Wi璚ej informacji pod nr tel. 535 848 624

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl