Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

MenadŻer ZespoŁu SprzedaŻy Aviva OddziaŁ Bydgoszcz

(Bydgoszcz, Bydgoszcz, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:
&#8226; rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
&#8226; odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
&#8226; szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
&#8226; dbanie o jakość sprzedaży

Naszym Menedżerom oferujemy:
&#8226; motywacyjny system wynagradzania
&#8226; jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
&#8226; profesjonalny system szkoleń menedżerskich
&#8226; wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:
&#8226; doświadczenie w sprzedaży &#8211; mile widziane w branży ubezpieczeniowej
&#8226; doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu
&#8226; wyższe wykształcenie
&#8226; inicjatywa w działaniu, proaktywność

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl