Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Manager ds. sprzedaży

(Wielkopolska, Poznań, )
Manager ds. sprzedaży


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Austriacka firma zajmująca się dystrybucją metali szlachetnych rozpoczyna działalność na terenie kraju. Oferujemy czyste złoto i srebro w formie sztabek oraz planów inwestycyjnych (inwestycje w metale szlachetne).
W związku z powyższym szukamy osób na stanowisko Managera ds. sprzedaży na terenie województwa wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Zadaniem osoby zatrudnionej będzie rekrutacja konsultantów oraz prowadzenie szkoleń na temat metali szlachetnych.

Oferujemy: realną możliwość awansu, szkolenia zawodowe w Polsce i za granicą, przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy w stale rozwijającym się i dynamicznym zespole, technologię i narzędzia pracy oraz zarobki w Euro.

Wymagania: komunikatywność interpersonalna, skuteczność w osiąganiu celów, samodzielność i przedsiębiorczość, zdolności organizacyjne, prawo jazdy kat. B, minimum 25 lat.
Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży finansowej lub ubezpieczeniowej.

"Kto ma złoto ten zawsze będzie miał pieniądze"

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert CV na adres: rekrutacja_wlkp@ecgpoland.pl Prosimy o umieszczenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl