Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowy/-wa ze znajomością języka angielskiego

(Komorniki koło Środy Śląskiej, Środa Śląska, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

K/P/IMWRO/2013
Komorniki koło Środy Śląskiej

Obowiązki:
- prowadzenie dokumentacji finansowo - księgowej
- zapewnienie skuteczności przeprowadzenia przebiegu fakturowania wewnątrz firmy
- kontrola poprawności transakcji finansowych, akceptacja płatności
- kontrola procesów księgowych
- przygotowanie danych i dokumentów do audytów ustawowych i wewnętrznych.
- przygotowywanie raportów i sprawozdań;
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów finansowo-księgowych firmy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- co najmniej 2 lata doświadczenia w księgowości lub w finansach / rachunkowości w międzynarodowej firmie (produkcja)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- wiedza z zakresu finansów
- znajomość polskiego prawa podatkowego oraz standardów rachunkowości
- bardzo dobra znajomość MSR
- bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej organizacji
- konkurencyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji (CV po polsku i po angielsku).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

"Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych"