Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowy/a

Toruń, Toruń,

Dla naszego rzetelnego biura księgowego :-) szukamy obecnie Księgowego / Księgowej do stałej współpracy w oparciu o program Optima.

Opis stanowiska:
-Bieżące wsparcie w zakresie obsługi księgowej klientów
-Księgowanie i rozliczanie dokumentów
-Wystawianie faktur
-Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS)

Wymagania:
-Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
-Bieżąca znajomość aktualnych przepisów dot. rachunkowości, podatku dochodowym i VAT

Oferujemy:
-Pracę w przyjemnej atmosferze w ugruntowanej firmie
-Stabilne zatrudnienie
-Rynkowe wynagrodzenie

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Pazdziernik, 2016  11:30

Identyfikator: 596100

Wyświetleń: 3583