Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowy/ Księgowa

Komorniki, k. Środy Śląskiej, Środa Śląska,

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S.
PGW posiada 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

W związku z uruchomieniem nowej fabryki w Środzie Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
Nr ref 65/2013

Opis stanowiska pracy:

&#8226; Dekretacja i księgowanie dokument ów
&#8226; Sporządzanie sprawozdań finansowych wg określonych standardów
&#8226; Przygotowanie deklaracji podatkowych CIT, VAT oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
&#8226; Opracowanie planu kont zgodnie ze standardami sprawozdawczymi i wymogami controllingu
&#8226; Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym US, GUS, NBP, banki.

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
&#8226; Min. 2 lat doświadczenia na stanowisku księgowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
&#8226; Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego
&#8226; Płynna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
&#8226; Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
&#8226; Inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Pracę w międzynarodowym środowisku
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Umowa na zastępstwo

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu mot. w jez. polskim i angielskim na adres mailowy rekrutacja@pgwglass.com

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przekazywanie ich za granicę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. Zm. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926). Zapewniamy, że żaden pracownik bądź osoba zainteresowana pracą nie będzie traktowana gorzej niż inni ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, przekonania polityczne czy orientację seksualną.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Wrzesien, 2013  14:07

Identyfikator: 480279

Wyświetleń: 6191