Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowa szuka pracy

(Warszawa-Wawer, Warszawa, )
Księgowa szuka pracy


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Mam 54 lata. Od 17 lat zajmuję się księgowością na samodzielnych stanowiskach.
Szukam pracy w małej firmie do całościowego rozliczania, czyli : księgowość, płace, ZUS, kadry albo w dużej do samodzielnego zajmowania się jakąś częścią w. w. spraw.
Obecnie księguję w RAKSIE (na Windowsie), swobodnie posługuję się też programem PŁATNIK.
Od 7 lat jestem zatrudniona w firmie budowlanej jako główna księgowa ale od lipca 2009r. z powodu kryzysu w firmie tylko na pół etatu. Wcześniej pracowałam na samodzielnych stanowiskach księgowych : w agencji reklamowej (7 lat) i w biurze rachunkowym (3 lata), gdzie rozliczałam spółki z o.o. w pełnej księgowości (m.in. restauracja Villa Moldova) oraz działalności gospodarcze w KPiR - były to różne usługi i sklepy. Od czasu do czasu dodatkowo dorabiałam w biurach rachunkowych na podstawie umowy-zlecenia .
Mam poczucie humoru również na swój temat, znam jednak granice, za którymi luz przestaje być fajny. Ludzie zazwyczaj mnie lubią i chyba nie tylko z powodu mojego dobrego humoru. W pracy jestem bardzo dokładna i poważnie traktuję swój zawód bo zdaję sobie sprawę z tego, że niekompetentna księgowa może przysporzyć firmie wiele kłopotów - stale o tym pamiętam. Lubię swoją pracę.
Lubię ludzi i zwierzęta , tylko niekiedy zdarza się, że w odwrotnej kolejności.
Mam zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy - zgodnie z wymogami Kodeksu pracy, ważne do października 2012 roku.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl