Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowa / Księgowy

Katowice / Rybnik, Racibórz,

Firma GLOBALIS została założona w 2008 roku. Jesteśmy certyfikowanym Pośrednictwem Pracy Tymczasowej, wpisanym do Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 5186.

W naszym oddziale w Katowicach / Rybniku zatrudnimy

KSIĘGOWEGO/ KSIĘGOWĄ

Opis stanowiska:

Prowadzenia Księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami Firmy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość , ekonomia) warunek konieczny - minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu spółek z o.o.
- znajomość programów finansowo -księgowych
- znajomość przepisów prawa podatkowego, prawa pracy i ZUS
- zdolności analityczne oraz umiejętność samodzielnego myślenia i organizowania pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) wyłącznie do dnia 18.08.2014 poprzez formularz kontaktowy top-ogloszenia.net

Prosimy Osoby aplikujące o podanie numeru telefonu, umożliwiając tym samym kontakt z Państwem

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Sierpien, 2014  12:13

Identyfikator: 517119

Wyświetleń: 2995