Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowa/Księgowy

(Opolskie, Brzeg, )

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi &#8211; w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera na polskim rynku w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: SE/2016
Miejsce pracy: województwo opolskie

Zakres obowiązków:
&#8226; Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych;
&#8226; Ewidencja księgowa dokumentów m. in. faktury zakupu, gospodarka magazynowa; produkcja, etc.;
&#8226; Analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami oraz kontrola rozliczeń;
&#8226; Współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania uwzględniająca standardy budżetowania;
&#8226; Bieżące raportowanie oraz analiza wyniku produkcyjnego kontraktu;
&#8226; Monitorowanie procesu płatności;
&#8226; Analiza dokumentacji kontraktu/ projektu od strony prawno-finansowej (gwarancje, terminy płatności, etc.);
&#8226; Sporządzanie analiz i raportów finansowych, a także dostarczanie informacji ekonomicznych o kontrakcie/ projekcie na potrzeby wewnętrzne organizacji.

Wymagamy:
&#8226; Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne;
&#8226; Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku księgowo-finansowym, mile widziane w branży budowlanej;
&#8226; Znajomość podstawowych zasad księgowych oraz przepisów podatkowych w połączeniu z praktyczną umiejętnością księgowania;
&#8226; Dobra znajomość pakietu MS Office &#8211; głównie MS Excel;
&#8226; Umiejętności analityczne;
&#8226; Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie;
&#8226; Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie;
&#8226; Pakiet benefitów pracowniczych złożony z prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport;
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy;
&#8226; Pracę w przyjaznej atmosferze w uznanej na rynku firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: magdalena.kowalska@hropersonnel.com

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 01 Lipiec, 2016  15:29

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl