Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowa / Księgowy

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) oferuje specjalistyczne i profesjonalne usługi w zakresie doradztwa i outsourcingu personalnego. Posiadamy doświadczenie w rekrutacji w sektorach takich jak: inżynieria i produkcja, logistyka, budownictwo, elektronika, energetyka, przemysł wydobywczy i gazowy.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy / Księgowa
Nr ref.: KBU/MG

Zakres obowiązków:
- sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i analiz
- rozliczanie należności, zobowiązań, wyciągów z kont
- odpowiedzialność za jakość i poprawność dokumentacji finansowo-księgowej
- współpraca z bankami, audytorami i innymi organizacjami zewnętrznymi

Wymagania:
- doświadczenie w księgowości
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
- znajomość systemów zarządzania online (preferowany CDN XL lub Symfonia)
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- sprawna organizacja pracy własnej
- znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- umowę na zastępstwo
- możliwość przedłużenia współpracy
- atrakcyjne warunki finansowe

Aplikacje prosimy kierować na adres: aplikacje@omegaresource.pl ( w temacie maila należy wpisać numer referencyjny oferty).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Maj, 2011  14:31