Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. odszkodowań

(Rawicz, Rawicz, )

ARIS Odszkodowania oferuje kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych z ubezpieczeń OC, AC, NNW, na osobie i mieniu. Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w gospodarstwach rolnych i innych zdarzeniach losowych (pobicie, pogryzienie przez pasa, wypadki na chodniku / posesji, błędy medyczne, szkody majątkowe)
Region: Wielkopolska
Opis stanowiska:
&#8226; reprezentowanie ARIS w kontaktach z Klientami,
&#8226; pozyskiwanie i obsługa klientów,
&#8226; pośredniczenie w zawieraniu umów.
Wymagania:
&#8226; wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów,
&#8226; umiejętność efektywnej organizacji pracy,
&#8226; doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne &#8211; najwyższe w branży (40%),
&#8226; współpracę opartą nie tylko na umowę zlecenie &#8211; według ustaleń,
&#8226; pomoc prawników w czasie współpracy przy kontaktach z klientami,
&#8226; nowoczesny system szkoleń oparty na teorii i praktyce,
&#8226; materiały marketingowe (banery, plakaty, ulotki, teczki, wizytówki i inne),
Dzięki profesjonalnemu podejściu do kwestii prawnych uzyskiwane przez nas odszkodowania są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu wynagrodzenie naszych współpracowników jest wysokie.
Podejmujemy się najtrudniejszych spraw, z którymi nie poradziły sobie inne kancelarie odszkodowawcze.
Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@arisodszkodowania.pl