Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik zespołu w Szczecinku

(Szczecinek, Szczecinek, )

PROFI CREDIT Polska S.A. jest międzynarodową firmą z branży finansowej. Intensywny rozwój pozwala nam zwiększać udziały na rynku na terenie całej Polski. Obecnie do współpracy poszukujemy:
KIEROWNIKA REJONU w Szczecinku

Jakie będą Twoje zadania?
&#8226; Realizacja strategii sprzedaży na terenie Szczecinka i okolic
&#8226; Koordynowanie zadań podległych osób
&#8226; Odpowiedzialność za wykonywanie planów sprzedażowych doradców
&#8226; Podejmowanie lokalnych działań marketingowych
&#8226; Sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością rejonu

Wymagania
&#8226; Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
&#8226; Umiejętność organizacji i planowania czasu, w tym ustalania priorytetów
&#8226; Znajomość specyfiki lokalnego rynku
&#8226; Dynamizm i zaangażowanie w wykonywane zadania
&#8226; Konsekwencja i skuteczność w działaniu
&#8226; Umiejętność budowania pozytywnych relacji
&#8226; Umiejętność obsługi komputera
&#8226; Prawo jazdy

Oferujemy:
&#8226; Konkurencyjne zarobki składające się z części bazowej i dodatkowych premii miesięcznych
&#8226; Interesujące i odpowiedzialne zadania dające możliwość rozwoju
&#8226; Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i podnoszące kwalifikacje managerskie
&#8226; Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych
&#8226; Elastyczną formę zatrudnienia

Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)&#8221; Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane
: Wtorek, 18 Pazdziernik, 2016  14:28

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl