Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik zespołu w Szczecinku

Szczecinek, Szczecinek,

PROFI CREDIT Polska S.A. jest międzynarodową firmą z branży finansowej. Intensywny rozwój pozwala nam zwiększać udziały na rynku na terenie całej Polski. Obecnie do współpracy poszukujemy:
KIEROWNIKA REJONU w Szczecinku

Jakie będą Twoje zadania?
&#8226; Realizacja strategii sprzedaży na terenie Szczecinka i okolic
&#8226; Koordynowanie zadań podległych osób
&#8226; Odpowiedzialność za wykonywanie planów sprzedażowych doradców
&#8226; Podejmowanie lokalnych działań marketingowych
&#8226; Sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością rejonu

Wymagania
&#8226; Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
&#8226; Umiejętność organizacji i planowania czasu, w tym ustalania priorytetów
&#8226; Znajomość specyfiki lokalnego rynku
&#8226; Dynamizm i zaangażowanie w wykonywane zadania
&#8226; Konsekwencja i skuteczność w działaniu
&#8226; Umiejętność budowania pozytywnych relacji
&#8226; Umiejętność obsługi komputera
&#8226; Prawo jazdy

Oferujemy:
&#8226; Konkurencyjne zarobki składające się z części bazowej i dodatkowych premii miesięcznych
&#8226; Interesujące i odpowiedzialne zadania dające możliwość rozwoju
&#8226; Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i podnoszące kwalifikacje managerskie
&#8226; Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych
&#8226; Elastyczną formę zatrudnienia

Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)&#8221; Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Pazdziernik, 2016  14:28

Identyfikator: 596124

Wyświetleń: 1914