Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Kierownik techniczny obsługi pojazdów mechanicznych

(Gdańsk, Starogard Gdański, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Od ponad 15 lat oferujemy swoje usługi w obszarze branży samochodowej odnotowując sukcesywny rozwój oraz zainteresowanie naszą ofertą. W związku z nowymi projektami poszukujemy do naszej siedziby w okolicach Szczecina osób, które w jak najszybszym terminie zasilą nasz zespół.

Zakres obowiązków:

- planowanie i organizowanie pracy personelu warsztatu
- opracowywanie i indywidualna ocena programów testowych do pojedynczych pojazdów i ich komponentów
- utrzymanie w należytym stanie floty pojazdów
- obsługa programów diagnostycznych, nadzór nad magazynem części zapasowych
- ocena i analiza usterek

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie jako mistrz mechaniki pojazdowej/ technik pojazdów samochodowych lub porównywalne wykształcenie/ studia
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze techniki motoryzacyjnej
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- Analityczne i logiczne myślenie oraz zorganizowany sposób działania
- umiejętność pracy w grupie, obowiązkowość, elastyczność

Oferujemy doskonałe warunki pracy &#8211; bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
Pomagamy w przeprowadzce do Poznania dla osób z innych miejscowości.

Proszę o przesłanie CV na adres biuro@hrl.pl lub aplikowanie przez stronę hrl.pl/praca/kierownik-techniczny-obslugi-pojazdow-mechanicznych/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 11 Sierpien, 2016  14:08

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl