Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Zespołu Sprzedaży

(Lubelskie, Lublin, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Jesteśmy międzynarodową grupą finansową dbającą
o zabezpieczenie przyszłości 40 milionów Klientów
w ponad 20 krajach Europy, Ameryki
i Azji. W Europie środkowo-wschodniej prowadzimy działalność w Polsce, Czechach, Rumunii, na Węgrzech, Słowacji oraz
w Turcji. Nasza historia rozpoczęła się ponad 160 lat temu w Holandii. Tam też, mieści się Główna siedziba naszej firmy.

Miejsce pracy: Lublin

Nr ref.: KZS/11/2012
Zakres obowiązków:
&#8226; prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji
&#8226; zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli,
&#8226; realizacja planów sprzedaży,
&#8226; opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży produktów Firmy,
&#8226; zapewnienie prawidłowej realizacji zadań przez zespół,
&#8226; prowadzenie szkoleń twardych i miękkich,
Wymagania:
&#8226; preferowane wyższe wykształcenie,
&#8226; min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym
z zarządzaniem zespołem sprzedaży,
&#8226; doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,
&#8226; znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych
i majątkowych,
&#8226; umiejętności menedżerskie pozwalające na efektywne zarządzanie podległymi pracownikami,
&#8226; mile widziane doświadczenie zawodowe w branży finansowej lub ubezpieczeniowej.
Zapewniamy:
&#8226; atrakcyjne warunki finansowe &#8211; w tym wysokie prowizje
&#8226; cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
&#8226; otwarta ścieżka kariery w międzynarodowej korporacji,
&#8226; szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń menedżerskich,
&#8226; wyjazdy zagraniczne dla najlepszych,
&#8226; udział w konferencjach, sympozjach finansowych.
&#8226; Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, do 30 listopada 2012r.
z zaznaczeniem w tytule maila numeru ref.: KZS/11/2012.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą
o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Sierpien, 2012  13:32