Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Zespołu Sprzedaży

(Warszawa Mokotów, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy
Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi a rozmowa z nimi sprawia Ci przyjemność, chcesz realizować swoje marzenia a za cieżką pracę oczekujesz więcej niż tylko sowitego wynagrodzenia to z przyjemnością zapraszamy Cię do naszego grona...

Chcesz pracować 40 lat na etacie?

Chcesz za ta pracę dostawać pensje odszkodowanie?

Chcesz by ktoś stal nad Tobą i wydawał Ci polecenia?

Chcesz w wieku 30 - 40 lat obudzić się i stwierdzić że nie rozwijasz się?

Boisz się zainwestować swój czas we własny biznes?

Firma Nasza zajmująca kompleksowym i profesjonalnym się doradztwem finansowym, poszukuje ludzi którzy chcą osiągnąć sukces, ambitnych mogących prowadzić swoja własną firmę w naszej firmie. Do współpracy zapraszamy byłych i aktualnych agentów ubezpieczeniowych, doradców finansowych, inwestycyjnych, agentów sprzedaży bezpośredniej oraz osoby posiadające doświadczenie w samodzielnej pracy z klientem

Oferujemy zarobki w granicach 4 000 zł do 16 000 zł. Pomoc przy dystrybucji produktów i przy początkowej rozbudowie. Gwarantujemy pełen zakres profesjonalnych szkoleń, możliwości skorzystania z forum finansowego, doskonałe warunki do rozwoju i awansu.

Pamiętaj jeśli chcesz posadę to oferta nie dla Ciebie, my oferujemy PRACE. Jeśli nie czujesz ze Twoim przeznaczeniem jest kierowanie ludźmi i prowadzenie firmy to oferta nie dla Ciebie.

Wymagania
&#8226; Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

&#8226; Doświadczenie w branży finansowej,

&#8226; Duża wiedza w zakresie rynku kapitałowego, GPW

&#8226; Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą

i zarządzaniu ludźmi

&#8226; Umiejętność budowania relacji z ludźmi, dojrzałość

emocjonalna

&#8226; Silna motywacja do ciągłego rozwoju zawodowego.

&#8226; Orientacja na wynik i realizację celów

&#8226; Wysoka kultura osobista

&#8226; Optymizm

&#8226; Własny samochód

&#8226; Wiek 27 - 50 lat

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny
prosimy kierować na adres e-mail:
slawomir.lubinski@k2df.pl
Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli na aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Sobota, 26 Czerwiec, 2010  23:19