Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Oddziału

(Nowy Sącz, Nowy Sącz, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska:
 zapewnienie wysokiej jakości sprzedaży oraz obsługi klienta,
 realizacja założonych celów biznesowych,
 organizowanie i prowadzenie akcji sprzedażowych i marketingowych,
 wspierających sprzedaż i pozyskiwanie klientów,
 utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami Oddziału,
 zapewnienie ciągłości pracy Oddziału.

Wymagania:
 doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, popartego sukcesami w zarządzaniu jednostką w branży finansowej,
 znajomość produktów kredytowych, ubezpieczeniowych, inwestycyjnych oraz rynku finansowego,
 wykształcenie wyższe
 wysokiej efektywność i motywacji w osiąganiu celów,
 skuteczności i wysoka jakości w realizacji zadań,
 mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych,
 umiejętność budowania relacji z ludźmi, dojrzałość emocjonalna,
 bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
 umiejętność budowania relacji z ludźmi.

Oferujemy:
 możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej instytucji finansowej,
 przyjazne środowisko pracy,
 bogaty system socjalny.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 13 Wrzesien, 2014  23:24

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl