Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik/Manager Zespołu

(Grójec i okolice, Grójec, )

FCG Sp. Z o.o. - międzynarodowa firma z branży finansowej posiadająca stabilną pozycję na rynku poszukuje
KIEROWNIKA/MANAGERA ZESPOŁU

Oczekiwania:

 doświadczenie w budowaniu oraz zarządzaniu strukturami sprzedażowymi;
 wiedza i znajomość produktów finansowych;
 aktywność i nastawienie na osiągniecie założonych celów
 wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
 skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy

Opis stanowiska:
 tworzenie, motywowanie i szkolenie zespołu sprzedażowego w oparciu o obecnych oraz nowo przyjętych pracowników
 realizacja planów sprzedażowych
 budowanie długotrwałych relacji z przedstawicielami instytucji finansowych oraz banków
 kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie
 wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
 szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
 możliwość rozwoju
 przyjazną atmosferę pracy

CV zawierające klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883&#8221; prosimy przesyłać na adres: info@pl.fcg-europe.eu
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Kwiecien, 2013  10:09