Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik DS Sprzedaży

(Zamość Chełm, Zamość, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy

Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy

Zarządzanie zespołem Koordynatorów i Przedstawicieli Finansowych

Motywowanie i nadzór nad podległymi pracownikami

Prowadzenie szkoleń pracowników działu sprzedaży

Przygotowywanie raportów

Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów

Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

Umowę o pracę

Atrakcyjny system premiowy

Stałe i stabilne zatrudnienie

Samochód służbowy, telefon komórkowy

Możliwość zdobycia nowych umiejętności

Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

Udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy

Wsparcie doświadczonych Managerów

Wymagania

Doświadczenie w branży finansowej na stanowisku managerskim

Preferowane doświadczenie w obsłudze Klienta w domu

Umiejętność zarządzania pracownikami podległymi

Prawo jazdy kat. B

Ukierunkowanie na realizację celów i osiąganie sukcesów w sprzedaży

Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność

Zdolności interpersonalne

Ogłoszenie dodane: Sobota, 17 Marzec, 2012  13:23