Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A196914

Kierownik Sklepu (Be³chatów)

Og³oszenie dodane: Piatek, 02 Lipiec, 2010  12:19
Zaktualizowane: Wtorek, 28 Czerwiec, 2011  05:22
Wygasnie: Sobota, 02 Lipiec, 2011  12:19

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy: Be³chatów
Region: ³ódzkie
Numer referencyjny: BSX/07/10

Opis stanowiska:
• Zarz±dzanie sklepem
• Odpowiedzialno¶æ za sprzeda¿ detaliczn± i wyniki placówki
• Kontrola obowi±zuj±cych standardów

Wymagania:
• minimum ¶rednie wykszta³cenie
• do¶wiadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomo¶æ specyfiki handlu detalicznego
• do¶wiadczenie w zarz±dzaniu personelem
• sprawna organizacja pracy, samodzielno¶æ i odpowiedzialno¶æ za realizacjê powierzonych zadañ
• umiejêtno¶ci interpersonalne i organizatorskie

Oferujemy:
• mo¿liwo¶æ dalszego rozwoju zawodowego
• wynagrodzenie adekwatne do osi±ganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesy³anie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy:

karolina.mlynarska@gmail.com

z zaznaczonym w temacie e-maila numerem referencyjnym.

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbêdnych do prawid³owej realizacji procesów rekrutacji, w tym równie¿ tych prowadzonych w przysz³o¶ci, zgodnie z Ustaw± z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

1320 hits