Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

KIEROWNIK - branża pozabankowa

(Lębork, Lębork, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Pracowałeś w branży finansowej?
A może zarządzałeś zespołem?
Pozwól nam docenić Twoje doświadczenie!

Profi Credit Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na terenie Lęborka na stanowisko KIEROWNIKA REJONU.

Zadania na stanowisku:
- budowa grupy sprzedażowej &#8211; rekrutacja, wprowadzanie do pracy i motywowanie zespołu doradców finansowych
- realizacja miesięcznych planów sprzedaży i terminowość w raportowaniu wyników
- planowanie pracy własnej i doradców finansowych

Otrzymasz od nas:
- możliwość pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
- umowę zlecenie z możliwością wypracowania wysokich premii (podstawa + premie)

CV proszę przesyłać na adres: karolina.kuzmicz@proficredit.pl w tytule maila wpisując KR/Lębork

CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Kwiecien, 2013  16:18