Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Główny księgowy

(Gdańsk, Gdynia, )

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny Księgowy &#8211; Gdańsk

OPIS STANOWISKA:
Księgowa odpowiadać będzie między innymi za:
&#8226; Kontrolę i nadzór nad poprawnością księgowań
&#8226; Ewidencję dokumentów kosztowych
&#8226; Sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych
&#8226; Obliczanie składek na podatek dochodowy
&#8226; Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz danych dla biegłego rewidenta

ZAPEWNIAMY:
&#8226; Pracę w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Stabilność zatrudnienia
&#8226; Bardzo dobre warunki finansowe
&#8226; Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
&#8226; Profesjonalne cykle szkoleniowe

OCZEKUJEMY:
&#8226; Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu rachunkowości, finansów lub uzyskany certyfikat uprawniający do samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych, potwierdzone uprawnienia dla głównego księgowego
&#8226; Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej lub kierownika działu księgowości
&#8226; Dobra znajomość języka angielskiego
&#8226; Umiejętności księgowania dokumentów źródłowych, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych i znajomość przepisów podatkowych
&#8226; Dobra znajomość pakietu MS Office
&#8226; Znajomość programów księgowych, najlepiej CDN
&#8226; Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy:

basia@aboutyou.pl

z podaniem nr referencyjnego:

Główny Księgowy - Gdańsk

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Czerwiec, 2012  13:09