Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

(Warszawa, Saska Kępa ul. Peszteńska 12 , Warszawa, )

nr ref. gk/2011/04/

Grupa Skarbiec.Biz jest siecią firm specjalizujących się w kompleksowej obsłudze klientów korporacyjnych w zakresie doradztwa prawnego. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego;
- bardzo dobra znajomość polskich regulacji kadrowych, płacowych i ZUS;
- wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziane polskie lub międzynarodowe kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów: ACCA, Biegły Rewident, uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych;
- znajomość języka angielskiego;
- znajomość specjalistycznych aplikacji finansowo-księgowych;
- samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy;
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Zakres obowiązków:

- realizacja strategii finansowej firmy;
- nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań oraz raportów;
- udział w przygotowaniu budżetów, nadzór i kontrola realizacji budżetów oraz planów finansowych;
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
- opracowywanie planu kont wedle standardów sprawozdawczych oraz prawa podatkowego;
- kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
- przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
- nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Nadzór nad pracownikami księgowości w następującym zakresie:

- dekretacja i księgowanie dokumentów;
- prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
- przygotowywanie przelewów bankowych;
- potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
- prowadzenie ewidencji kasowej.

Oferujemy:

- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- pracę w miłej atmosferze.

Aplikacje składające się z CV i listu motywacyjnego, prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@skarbiec.biz z podaniem numeru referencyjnego.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Kwiecien, 2011  12:05