Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Główna Księgowa

(Lublin, Lublin, )

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
- prowadzenie pełnej księgowości Spółki z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego;
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
- zapewnienie kompletności i poprawności księgowań;
- bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych;
- kontrola rozrachunków z kontrahentami;
- odpowiedzialność za poprawne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych;
- sporządzanie analiz oraz raportów na potrzeby sprawozdawczości polskiej, przeprowadzanych kontroli oraz na potrzeby wewnętrzne Spółki;
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
- prowadzenie spraw kadrowo-płacowych;
- przygotowywanie wniosków o płatność;
- inicjowanie oraz wdrażanie projektów zwiększających efektywność spółki i ograniczających koszty.

Wymagania:
- min. 3 - letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w zakresie pełnej księgowości;
- min. 2- letnie doświadczenie w realizacji projektów w ramach funduszy z UE;
- biegła znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego z umiejętnością ich praktycznego stosowania;
- znajomość przepisów Kodeksu Pracy i zasad naliczania wynagrodzeń;
- dobra znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra arkusza kalkulacyjnego EXCEL;
- rzetelność, samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;
- odpowiedzialność za terminową realizację zadań;
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
- mile widziana znajomość systemu Insert

Oferujemy:
- oferujemy pracę na umowę-zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

Jeśli Twoja praca to pasja zapraszamy do naszego zespołu ;-)

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego wraz z listem motywacyjnym e-mailem na adres: info@gieldapracy24.pl (w temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677 ze zm.)&#8221;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Grudzien, 2016  14:41

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl