Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Firma finansowa inna niż wszystkie

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć odpowiedniego pracodawcę. Wiem dlaczego, też przez to przechodziłem. Dziś pomagam tym, którzy mają teraz nie potrafią znaleźć swojego miejsca na polskim rynku finansowym.
Szukam osób ambitnych i pracowitych. które oczekują pracy z możliwością rozwoju. Stawiam w szczególności na osoby umiejące pracować w grupie, nie psujące atmosfery pracy. Tutaj nie będziesz musiał proponować klientowi &#8216;&#8217;rewelacyjnych&#8217;&#8217; produktów. Jeśli po spotkaniu z Tobą będę na tak, przekażę Ci umiejętności, które sprawią, że będziesz niezwykle wartościowym pracownikiem.
Najlepsi w procesie rekrutacji mogą liczyć na stanowiska analityka finansowego, doradcy kredytowego, planera finansowego, a także jako konsultant ds. wealth management oraz planowania spadkowego.
Zainteresowanych proszę o wysłanie CV (bez listów motywacyjnych &#8211; i tak w nie nie wierzę). Odpowiem na każdą aplikację, nawet jeśli będę negatywnie nastawiony do profilu kandydata.
Powodzenia
Kancelaria FT


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl