Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Ekspert ds. Raportowania Ryzyka

(Wrocław, Wroclaw, )

Chronos Consulting (www.chronosconsulting.com) jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte&#8217;s Technology Fast 500 EMEA. Firma cieszy się uznaniem na rynku pracy stałej i tymczasowej, a także outsourcingu rozwiązań informatycznych dla szeregu firm z listy Fortune 500. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Przygotowywanie raportów na potrzeby identyfikacji i pomiaru poziomu ryzyka
Analiza, konsolidowanie i raportowanie wyników ryzyka
Kontrola przebiegu przetwarzania danych
Nadzór nad tworzeniem rezerw

Wymagania:
Wykształcenie wyższe ( ekonometria, statystyka, ekonomia, matematyka )
Doświadczenie związane z obszarem modeli ryzyka kredytowego
Bardzo dobra znajomość SQL
Wysokie umiejętności analityczne
Wiedza z zakresu matematyki, statystyki i ekonometrii
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Dobra znajomość pakietu MS Office
Zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia
Otwarta i przyjazna atmosfera pracy
Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
Atrakcyjne warunki finansowe
Dużą samodzielność działania

Region: Wrocław

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: poland@chronosconsulting.com