Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Dyspozytor transportu (ze znajomością jęz. niemieckiego)

Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

INTEGRA Consulting Poland (integra-consulting.pl/) obecna jest na rynku od 18 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci &#8211; specjaliści i menadżerowie.
Dla naszego Partnera, międzynarodowej spółki z branży transportu drogowego, poszukujemy osoby na stanowisko:
Dyspozytor transportu
(ze znajomością jęz. niemieckiego)

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Twoje zadania będą polegały na:
&#8212; planowaniu i koordynowaniu zleceń dla poszczególnych jednostek transportu własnego;
&#8212; monitoringu i nadzorze nad realizowanym procesem transportowym;
&#8212; utrzymywaniu pozytywnych relacji biznesowych z przydzielonym do opieki Zleceniodawcą;
&#8212; dbałości nad zachowywaniem porządku w planowych kursach pojazdów;
&#8212; organizowaniu pomocy technicznej w przypadkach uszkodzenia taboru w terenie;
&#8212; organizacji pracy kierowców: planowaniu, kontroli i optymalizacji czasu pracy kierowców;
&#8212; dbałości o terminowości dostaw;
&#8212; optymalizacji kosztów transportu;
&#8212; kompletowaniu i ewidencjonowaniu dokumentacji transportowej.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:
&#8212; wykształceniem średnim;
&#8212; min. rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku;
&#8212; dobrą znajomością języka niemieckiego (umożliwiającym swobodną komunikację z klientem niemieckojęzycznym);
&#8212; znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
&#8212; znajomością przepisów o transporcie, przepisów dotyczących czasów pracy i odpoczynków kierowców;
&#8212; wiedzą z zakresu zarządzania flotą własną;
&#8212; dobrą organizacją pracy własnej;
&#8212; umiejętności logicznego myślenia i planowania;
&#8212; rzetelnością i dokładnością;
&#8212; samodzielnością;
&#8212; umiejętnością pracy pod presją czasu;
&#8212; dyspozycyjnością;
&#8212; umiejętnościami interpersonalnymi.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:
&#8212; stabilne zatrudnienie i perspektywę dalszego rozwoju zawodowego w spółce z zagranicznym kapitałem;
&#8212; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
&#8212; dofinansowanie do kosztów dojazdu do/z miejsca pracy;
&#8212; jednozmianowy system pracy;
&#8212; wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
&#8212; miłą atmosferę w pracy.

Jeżeli jesteś samodzielny i systematyczny, wyróżnia Cię dobra organizacja pracy i dobra znajomość języka niemieckiego, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji w jęz. polskim (CV, listu motywacyjnego) z nr ref. D/GrodziskWlkp./02.15. na e-mail: p.poplawska@integra-consulting.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Luty, 2015  14:05

Identyfikator: 540240

Wyświetleń: 3980