Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor ds. leasingu

Warszawa, Warszawa,

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

W związku z planowanym utworzeniem oddziału w Polsce przez naszego międzynarodowego Klienta działającego w Europie w branży leasingowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. CML/WAW/14

Zakres obowiązków:
- Utworzenie oddziału firmy leasingowej w Polsce wraz z doborem pracowników,
- Zarządzanie rozwojem strategicznym oddziału, nadzorowanie wzrostu sprzedaży i analiza rynku.
- Rozbudowa sieci sprzedaży.
- Dostosowywanie procedur do standardów rynkowych w Polsce oraz ich realizacja.
- Współpraca z dealerami samochodowymi.
- Zarządzanie zespołem.
- Raportowanie do Zarządu.

Wymagania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży produktów lub usług finansowych.
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
- Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu ekonomicznym, finansowym lub administracyjnym.
- Biegła znajomość języka angielskiego.
- Zdolność analitycznego myślenia.
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Premia uzależniona od efektów pracy.
- Potrzebne narzędzia pracy: telefon, komputer.
- Pracę na ciekawym stanowisku z możliwością rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: kariera@wbspraca.pl/.

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej wbspraca.pl/

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44
fax. 12 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Listopad, 2014  14:13

Identyfikator: 530527

Wyświetleń: 2696