Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca klienta docelowo manager sprzedaży

(Gliwice, Zabrze, Knurów, Pyskowice, Gliwice, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną korporacją finansową o światowej renomie.
I wciąż się rozwijamy, a kluczem do sukcesu są nasi pracownicy. Zostań jednym z nich.
Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji **** rozpocznij karierę w branży finansowej.
Oferujemy Ci indywidualny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze oraz satysfakcję
z wykonywanej pracy.

POSZUKUJEMY doradcę klienta **** specjalistę ubezpieczeniowo-finansowego
docelowo - managera sprzedaży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-rozmowy z klientami
-doradztwo i spżedaż w zakresie rozwiązań ubezpieczeniowo-finansowych
-pozyskiwanie nowych klientów i obsługa istniejących kontraktów na jak najwyższym
poziomie

WYMAGANIA:
-Wykształcenie minimum średnie
-Umiejętność budowania relacji z klientem
-Wysoka komunikatywność
-Samodzielność w działaniu
-Orientacja na rozwój i rezultat
-Niekaralność

OFERUJEMY:
-ponadprzeciętne wynagrodzenie
-atrakcyjną pracę w stabilnej i prestiżowej instytucji finansowej
-ciekawą ofertę produktową
-kompleksowy program szkoleniowy rozwijający niezbędną wiedzę i umiejętności
-najnowocześniejsze narzędzia wspierające sprzedaż
-możliwość awansu od samego początku współpracy
-przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem, na podany adres: