Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Finanse - Ksi璕owo嗆
<< Poprzednie og這szenie

Doradca finansowo-ubezpieczeniowy

(Legnica, Legnica, )

Odpowiedz: rekrrutacja@andiw.pl
Typ og這szenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy
Praca doradcy finansowo-ubezpieczeniowego polega na samodzielnym pozyskiwaniu klient闚 dla Towarzystw Ubezpieczeniowych i Instytucji Finansowych za wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do obrotu.
Wymagania
- wykszta販enie minimum 鈔ednie
- niekaralno嗆
- 豉two嗆 nawi您ywania kontakt闚
Mile widziane do鈍iadczenie w po鈔ednictwie finansowo-ubezpieczeniowym
Prezentacja firmy
Jeste鄉y firm doradcz, zrzeszaj帷a specjalist闚 o potwierdzonej i ugruntowanej pozycji na rynku, Od 1994 roku wsp馧tworzymy polski rynek us逝g finansowo-ubezpieczeniowych. Z naszej fachowej wiedzy skorzysta這 ju 45 tys. klient闚. Zajmujemy si planowaniem finans闚 osobistych, szeroko poj皻ym doradztwem w ubezpieczeniach na 篡cie, maj徠kowych, funduszach emerytalnych i inwestycyjnych.

Zapraszamy do wsp馧pracy w dziedzinie doradztwa ubezpieczeniowego (na 篡cie, inwestycyjne, maj徠kowe), pozyskiwania cz這nk闚 Otwartych Funduszy Emerytalnych. Oferujemy wysokie prowizje, szerok gam produkt闚 gruntowne szkolenia, system motywacyjny, rozw鎩 zawodowy.

Kontakt
ANDIW Sp馧ka z.o.o
Piastowska 2/1a
59-200 Legnica
Tel (076) 7210570
Tel mob. 604531137
rekrutacja@andiw.pl

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl