Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Doradca finansowo-ubezpieczeniowy

Legnica, Legnica,

Odpowiedz: rekrrutacja@andiw.pl

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy
Praca doradcy finansowo-ubezpieczeniowego polega na samodzielnym pozyskiwaniu klientów dla Towarzystw Ubezpieczeniowych i Instytucji Finansowych za wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do obrotu.
Wymagania
- wykszta³cenie minimum ¶rednie
- niekaralno¶æ
- ³atwo¶æ nawi±zywania kontaktów
Mile widziane do¶wiadczenie w po¶rednictwie finansowo-ubezpieczeniowym
Prezentacja firmy
Jeste¶my firm± doradcz±, zrzeszaj±ca specjalistów o potwierdzonej i ugruntowanej pozycji na rynku, Od 1994 roku wspó³tworzymy polski rynek us³ug finansowo-ubezpieczeniowych. Z naszej fachowej wiedzy skorzysta³o ju¿ 45 tys. klientów. Zajmujemy siê planowaniem finansów osobistych, szeroko pojêtym doradztwem w ubezpieczeniach na ¿ycie, maj±tkowych, funduszach emerytalnych i inwestycyjnych.

Zapraszamy do wspó³pracy w dziedzinie doradztwa ubezpieczeniowego (na ¿ycie, inwestycyjne, maj±tkowe), pozyskiwania cz³onków Otwartych Funduszy Emerytalnych. Oferujemy wysokie prowizje, szerok± gamê produktów gruntowne szkolenia, system motywacyjny, rozwój zawodowy.

Kontakt
ANDIW Spó³ka z.o.o
Piastowska 2/1a
59-200 Legnica
Tel (076) 7210570
Tel mob. 604531137
rekrutacja@andiw.pl/

Og³oszenie dodane: Sroda, 24 Luty, 2010  12:58

Identyfikator: 153922

Wy¶wietleñ: 3016

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Doradca, Kierownik, Dyrektor &#8230; praca ju¿ od 01.09.2012r
  2. Doradca ds. Ubezpieczeñ i Inwestycji
  3. Doradca Finansowy
  4. Doradca ubezpieczeniowy
  5. Doradca Finansowo-ubezpieczeniowy