Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

(Racibórz w stronę Kędzierzyna-Koźla, Racibórz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz pracować w ustalonym przez siebie wymiarze godzin oraz osiągać wysokie zarobki ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.
Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku. Obecnie obejmuje sześć spółek
i jest jedną z największych instytucji finansowych w naszym kraju.
Wymagania:
-wykształcenie min. średnie,
-prawo jazdy kat. B,
-zaangażowanie i chęć doskonalenia zawodowego,
-dobra organizacja pracy i samodzielność.
Jeśli jesteś osobą ambitną, pewną siebie i chcesz dołączyć do grona jednych z najlepszych doradców ubezpieczeniowych prosimy o przesłanie swoich aplikacji.
Po stwierdzeniu że spełniają Państwo nasze wymaganie wyślemy kwestionariusz który należy wypełnić.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami).


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl