Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

(Katowice, Katowice, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

ITM
Opis stanowiska pracy

Kredyt Bank i WARTA należą do międzynarodowej grupy finansowej KBC. Umiejętnie łącząc usługi bankowe i ubezpieczeniowe, tworzymy nową jakość dla Klientów i więcej możliwości dla Pracowników. Pracując z nami, możesz rozwijać się w dwóch dziedzinach jednocześnie oraz uczestniczyć w unikalnym programie rozwoju talentów w Polsce i za granicą. Wyznacz nowy kierunek swojego rozwoju.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy
TUiR WARTA

Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

* aktywne pozyskiwanie klientów
* sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
* realizację planów sprzedażowych
* przygotowywanie niezbędnych raportów
* dbałość o utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Oferujemy:

* najwyższe na rynku wynagrodzenie oparte o podstawę i prowizje oraz premie.
* możliwość rozwoju zawodowego na wysokim poziomie
* udział w profesjonalnych szkoleniach
* nagrody i wycieczki dla najlepszych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

* wykształcenia minimum średniego
* wysokiej kultury osobistej
* doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
* łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywności i otwartości
* dobrej organizacji pracy
* umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
* umiejętności obsługi komputera i sprzętu biurowego
* mobilności
* doświadczenie w branży ubezpieczeniowej/ sprzedaży ubezpieczeń - będzie dodatkowym atutem
* prawo jazdy kat. B - mile widziane

Mile widziane osoby z licencją KNF!!

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: marcinmusiol@yahoo.pl