Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Finanse - Księgowość
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. Przedsiębiorstw - WŁOCŁAWEK

(Włocławek, Włocławek, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
&#8226; aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych (małe i średnie przedsiębiorstwa) w placówce oraz poza placówką bankową
&#8226; realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych
&#8226; kontakt telefoniczny z klientami
&#8226; utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z obecnymi klientami

Wymagania:
&#8226; minimum 6m-cy doświadczenia w sprzedaży produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw
&#8226; aktualnie zatrudniony w branży finansowej przy obsłudze klienta biznesowego
&#8226; wiedza dotycząca produktów bankowych dla przedsiębiorstw
&#8226; umiejętność analizy dokumentów finansowych firm

Oferujemy:
&#8226; system szkoleń i coachingów rozwijających umiejętności sprzedażowe oraz dostarczających wiedzę produktową
&#8226; klarowny system motywacyjny
&#8226; realne szanse rozwoju dla najlepszych pracowników
&#8226; dodatkowe świadczenia socjalne (opiekę medyczną, zajęcia sportowe)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail alewecka@selectone.com.pl podając w tytule nr ref: DP/WŁC/01/11

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.