Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. Produktów Bankowych

Kraków, Kraków,

New Horizon &#8211; zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem kadrowym, doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Należymy do międzynarodowej grupy Alertec- firmy, która działa w krajach Beneluksu i w Niemczech, a obecnie w związku z dynamicznym rozwojem otwiera oddziały w Polsce.

New Horizon Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków (lotnisko Balice lub salon telefonii komórkowej lub Galeria Kazimierz)

Nr ref: DPB/KRK/2010

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie Klientów
- sprzedaż produktów i usług Banku
- prezentacja ofert Banku
- prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- dobra prezencja i wysoka kultura osobista
- komunikatywność
- gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)

Mile widziane:

- doświadczenie w obsłudze klientów
- doświadczenie w sprzedaży produktów i usług bankowych

Oferujemy:

- umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia)
- zdobycie cennego doświadczenia

Kontakt:

Aplikacje prosimy składać na adres: krakow@new-horizon.eu umieszczając w temacie wiadomości nr ref: DPB/KRK/2010

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)"

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Kwiecien, 2010  12:00

Identyfikator: 169074

Wyświetleń: 2214